Ukázky našich prácí pro zákazníky.


Digitální reklama ve stanici Národní třída březen, 2016

Pro společnost Rencar Praha jsme oživili obrazovky kolem eskalátorů ve stanici metra "Národní třída". Naše kuličky vesele dováděli a valily po schodech aby tak bavili cestující. 3D Spot byl vytvořen k 25 výročí založení společnosti Rencar Praha a také jako ukáka toho, co vše je možné v rámci digitální reklamy ve formátu 3D realizovat.

V současné době připravujeme další pokračování a tak se můžete těšit že tyto veselé kuličky na schodech v metru ještě uvidíte...


25 let společnosti Rencar Praha a.s. listopad, 2015

2D Spot byl vytvořen k 25 výročí založení společnosti Rencar Praha. V krátkém průřezu zobrazoval vývoj reklamy od prvních polepených tramvají přes plochy v metru, digitální reklamu a reklamu na zastávkách MHD až k nejnověji použité ttechnologii WiFi.

Spot byl vysílán v roce 2015 na plochách za kolejištěm (Metrovision) a také na Digitálních obrazovkách ve stanici metra "Národní třída" na trase "B"

Page 1 of 10 (podívejte se na naše další práce) « < 1 2 3 4 5 10 > »
 

O Silent Cartoons

Děláme svou práci rádi a je to na ní také vidět. Naši animátoři mají dlouhodobé zkušenosti s tvorbou Animovaného filmu a podíleli se na řadě úspěšných projektů. Naším mottem je věta, kterou prohlásil známý reklamní guru David Ogilvy
"The best ideas come as jokes. Make your thinkings as funy as possible"
Více...

Novinky na Twitteru

Fotografie z Flickru